İbrahim Çevrük, 2009 yılından bu yana yazılım işleriyle uğraşmaktayım. Geleceğin yazılım üzerine kurulu olduğu bir dünyada herkesin yazım adına bir şeyler öğrenebilmesi adına youtube’da PhpCssHtmlJavascript ve jQuery gibi yazılım alanlarında videolar hazırladım. Daha profesyonel bir platformda yazılım adına daha kaliteli içerikler üretmek için udemy‘de yer almaktayım.

Şuan bir yazılım ofisinde, yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Ayrıca 3 özel okulda bilgisayar öğretmeni olarak ek iş yapmaktayım. Bununla birlikte yazılım üzerine hazırlamış olduğum pratik bilgiler kitabı üzerinde çalışmalar yürütmekteyim. Ankara’da düzenli olarak açmış olduğumuz web geliştiriciliği grubunda ücretsiz yüz yüze ders vermekteyim.

Bulunmuş olduğunuz bu sitemde de, daha çok ibrahim Çevrük’ün kim olduğunu, hayatımdan ve yaşantımın bir parçasını göreceksiniz. Kimi zaman sizleri bir hikayeyle kimi zaman anılarımla kimi zaman bir kitapla karşınıza çıkmış olacağım. Ücretsiz olarak ders videoları anlattığım sitemde yaşadığım başarıyı bu sitemde kazanacağımı sanmıyorum. Kafa dağıtmak yada tecrübelerimden yararlanmak isteyen, blog takip etmeyi ve okuması seven kişilere hitap edeceğimi düşünüyorum.

Hep merak edilen, web geliştiricisi olmaya nasıl başladın, hangi yolları izledin? gibi soruların yanıtını burada bulabilirsiniz. Yada özel hayatıma dair nasıl bir yaşantım olduğunu buradan takip edebilirsiniz. Yeni başlayacağım yazılım alanlarına yada referanslarıma yine buradan ulaşabilirsiniz. Özetle ibrahim çevrük ders videosu yayınlamak haricinde ne yapar sorusunun cevabını bu siteden öğreneceksiniz.