Yazıyorum

Röportaj Kanalımız: Gezgin Mikrofon

Arkadaş çevresinde yaptığımız muhabbetlerden birisi “Acaba insanlar şunun/bunun hakkında ne düşünüyor?” oluyordu. Hal böyle olunca bunu neden gidip sormuyoruz sonucuna ulaşarak Gezgin Mikrofon kanalını kurmaya karar verdik. Tabi bu kararı almak işin en kolayıydı. Bizi en ama en çok yoran şeyse bir isim bulmak olmuştu. Bir çok isim bulunmuş fakat yapacağımız işi gerçekten temsil edemeyeceği için her seferinde vazgeçmiştik. Hatta öyle ki düşüncelerimizi gerçekleştiremeyeceğimizi düşünmüştük. Neyse ki Gezgin Mikrofon ismi bir şekilde çıkageldi ve bizde hayalimizi gerçekleştirmeye başladık.

Tabi bu yapacağımız iş özgün bir şey değil. Youtube üzerinde bir çok örneği bulunuyor. Bunlara hiç bir şekilde aldırış etmeden hayal ettiğimiz şeye başlamaktan vazgeçmedik. Çünkü bizim yapacağımız şey, daha öncesinde başarıya ulaşan kanalları taklit etmek değil, düşüncelerimizi gerçekleştirip güzel bir içerik sunmaktı.

Youtube kanalı için isimde bulduktan sonra sıra ekipmanları hazırlamaya gelmişti. Aslında bu da pek kolay olmadı. Çünkü bu iş için kullanacağımız hiç bir ekipman mevcut değildi. Yani her şeyi bütçemizden kısarak almamız gerekiyordu. Nitekim bu şekilde bir bütçe ayarladık ve sağa sola sora sora bir kaç ekipman aldık. Profesyonel görünmek adına da kurumsal kimlik olarak görünen kartvizit ve soru sorduğumuz kağıtları da hazırladık. Dışarıdan bakıldığında çok saygın duyulan bir donanıma kavuşmuş olduk.

Şuanda youtube sayfamızda hazırlamış olduğumuz birtakım videolar yer almakta. Her ne kadar işlerden ve özel hayatlarımızdan vakit bulamasak da bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Youtube sayfamızda yer alan videolarda hiç bir şekilde hazır içerikler, introlar yada görseller kullanmadık. Her şeyi olabildiğince kendimiz hazırlamak istedik ve ekipçe bunun üstesinden geldik.

Video çekimlerinde ve düzenlemelerinde çok eğlendiğimizi de söylemek isterim. Gerçekten çok zevkli bir iş. Hatta içerisinde benimde bulunduğum, sorarken ve cevaplarken çok ama çok fazla eğlendiğim videoyu sizinle paylaşmak istiyorum. Aşağıda yer alan video, sayfamızda yer alan ve en çok hoşuma giden videodur. Yapmış olduğumuz diğer röportajları görmek için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=-s87qLx07xw[/embedyt]

Kanalımızda yer alan diğer videoları da izlemenizi öneririm. Bu gönderinin altına her türlü tavsiyede bulunabilirsiniz. Gelişmekte olan kanalımız için yapacağınız her yorum bizim için çok önemlidir. İyi yada kötü tüm yorumlarınız değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz.

Biraz klasik olarak ama Kanalımıza abone olup, videoları beğenirseniz seviniriz.

Kanal Linki -> Gezgin Mikrofon Youttube Kanalı

Yeni röportajlarda görüşmek üzere..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir