Web Geliştiriciliği

Ücretsiz Hosting ve Domain’e Sahip Olmak İster Misiniz?

Web geliştiricisi olma yolunda yeni ilerleyenlere veya artık Domain/Hosting parası vermek istemiyorum! diyenlere güzel bir haberim var. Eğer şansınıza güveniyorsanız, Hosting ve Domaine artık para vermek durumunda kalmayacaksınız. Nasıl mı? Hemen anlatayım.

Bilisimist, ekibi tarafından geliştirilmiş olan mobil uygulama ile direk olarak Hosting ve Domain kazanabileceğiniz gibi her gün uygulamayı kullanarak yapmış olduğunuz girişler doğrultusunda hesabınıza belirli oranlarda bakiye eklenecektir. Bu bakiyeleri biriktirerek Domain ve Hosting alabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bakiyeler hiç bir şekilde silinmemektedir. Kalıcı olarak eklenen bakiyeler, bir sonraki gün kazanılan bakiyeye eklenerek artmaktadır. Bu uygulama için bir nevi Domain/Hosting madenciliği de diyebiliriz.

Düzenli olarak kullanmanız durumunda, sitenizi yayınlamak için hiç bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız!

Kazanmış olduğunuz Hosting, Domain yada bakiyeniz ile alacağınız hizmetler, bilisimist.net sitesi üzerinde hali hazırda satılmakta olan hizmetler olduğu için reklam ve özel şartlar gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Bilişimist Kampanya uygulamasına şu anda android kullanıcıları erişebilmektedir. İos işletim sistemi için de çok yakında yayınlanacaktır. Uygulama güncellemeleri ve diğer işletim sistemleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantıdan detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Uygulamayı Nereden İndireceğiz?

Domain, Hosting ve binlerce TL kazanabileceğiniz bu uygulamaya BURADAN ulaşabileceğiniz gibi Play Store uygulamasında Bilişimist Kampanya aramasıyla da uygulamaya ulaşabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz bu uygulama ücretsizdir.

Uygulamayı kullanabilmek için bilisimist.net üyeliğinizin bulunması gerekmektedir.

One thought on “Ücretsiz Hosting ve Domain’e Sahip Olmak İster Misiniz?

  1. Süper bir bilgi paylaşmışsınız teşekkür ederim, en kısa zamanda ücretsiz bir site sahibi olmak için şans dileyin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir