Yazıyorum

Udemy’de Sıfırdan İleriye Php Derslerine Başlıyorum

Php derslerine, Youtube kanalı aracılığıyla 2009 yılından günümüze kadar ücretsiz olarak anlatımlar sağlamıştım. Bu derslere başlama amacım, bilgi ve tecrübelerimi olabildiğince basite indirgeyerek aktarmaktı. Çok şükür hiçbir sorun yaşamadan bu amacımı sizlerinde desteklerinizle gerçekleştirebildim. Sizlerin destekleri ve ilginiz olmasaydı bu alandaki uğraşlarımı devam ettiremezdim. Bunun için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Her ne kadar amacıma ulaşmış olsam da belli başlı eksiklikler bulunmaktaydı. Mesela bir düzen yoktu. Yada o anda kafam estiği için videoyu başlattığımdan dolayı bir planlama söz konusu değildi. Bu iki sorun benim ilerlemem de sorun oluşturduğu gibi yaptığım işlerde içime sinmiyordu. Bundan dolayı profesyonel bir set hazırlamak içimde hep ukde olarak kalmıştı. Neyse ki şu ana kadar.

Php derslerini hazırladığım videolarda, yardım isteyenler için bir mail adresi kullanmıştım. Tabi bunun yanı sıra sitem üzerinden gelen maillerde vardı. Müsait olduğum bir anda yardım mesajlarına cevap verirken udemy’den gelen bir maile rastladım. Bu mailde beni de aralarında görmek istedikleri ve bunun için bir görüşme yapmak istedikleri yazıyordu. İşlerimden ve yoğunluklardan dolayı her ne kadar geç dönmüş olsamda işleyiş hakkında bir görüşme sağlamış olduk. Tabi bu görüşme sonrasında bir takım aksilikleri de yaşamaya devam ettim. Bunu anlatmak çok ama çok uzun süreceği için atlıyorum.

Yaptığımız görüşmeler sonrasında Php Eğitim seti hazırlamaya karar verdim. Öncelikle sette yer alacak olan eğitimin müfredatını oluşturmaya başladım. Bu hazırlıklar sonrasında aktif bir şekilde udemy yetkilileriyle görüşmeler sağlayarak işlemleri gerçekleştirmiş oldum.

Şuanda udemy de yer alacak olan php eğitim seti için videolar hazırlamaktayım. Alışmış olduğunuz anlatım tarzından taviz vermeden daha profesyonelce ve daha düzenli bir video hazırlığı içerisindeyim. Umarım şimdiden bu seti alacak kişilere faydalı olur. Tabi bu sette yer alacak olan dersler, iş ve hayat yoğunluğundan arta kalan sürelerde videoların artması ile devam edecek. Hemde ek bir ücret talep etmeksizin.

Php eğitim setinin dışında farklı alanlar da eğitim seti oluşturmayı planlamaktayım. Şimdilik bunları gizli tutmakta fayda var tabi. Hazırlamış olduğum set tamamlandığında detaylı bir şekilde sizinle paylaşacağım.

Tekrardan belirlemem gerekiyor ki, sizlerin destekleri doğrultusunda bu adımı atmaktayım. Her süreçte yanımda bulunduğunuz için teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız

Udemy profilime BURADAN ulaşabilirsiniz.

Php eğitim setimde görüşmek üzere, sevgilerler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir